Workcamp MK-PZITB Warszawa

logo_MKWorkcamp MK PZITB Warszawa już po raz trzeci pomógł potrzebującym!

 

 

w1

Studenci trzech warszawskich uczelni: Politechniki Warszawskiej, Wojskowej Akademii Technicznej i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego wykonali remont kuchni i jadalni w Centrum Interwencji Kryzysowej w Warszawie, które jest placówką stowarzyszenia KARAN. Jednym z wielu celów Fundacji jest udzielanie wszechstronnej pomocy dorosłym, młodzieży i dzieciom z rodzin potrzebujących pomocy, w których są osoby uzależnione oraz zagrożone uzależnieniem.

w2

w3

Przyszli inżynierowie zamurowali dwa otwory drzwiowe, wytynkowali ściany, postawili ścianki działowe, wstawili nadproża, wykonali gładzie, ułożyli ponad 100m2  płytek, pomalowali ściany i sufity oraz osadzili drzwi. Prace remontowe zostały wykonane pod okiem pana Roberta Wierzbickiego z firmy PERI. Projekt był możliwy dzięki pomocy finansowej i materiałowej firmom z branży budowlanej, za co w tym miejscu serdecznie dziękujemy!

w4

Po wykonanym remoncie, podopieczni będą mogli korzystać z kuchni. Wcześniej było to niemożliwe z powodu niespełniania warunków sanitarnych. Codzienne cateringi były bardzo uciążliwe i kosztowne. Teraz młodzież będzie mogła uczestniczyć w warsztatach kulinarnych, co zdecydowanie pomoże w ich terapii.

w5