Szkolenie „Problemy hydroizolacyjne – diabeł tkwi w szczegółach”

pzitb_logo_NEWS_WATDzień po prezentacji szkoleniowej Tekla Structures, w sobotę 28 marca odbyło się szkolenie z poprawności wykonania izolacji budynków pod tytułem „Problemy hydroizolacyjne – diabeł tkwi w szczegółach”. Zostało ono zorganizowane dzięki współpracy Koła PZITB WAT oraz Stowarzyszenia Wykonawców Hydroizolacji i Renowacji w Budownictwie i firmy Synpiria.

Celem szkolenia było poszerzenie naszej wiedzy dotyczącej hydroizolacji poprzez wskazanie i omówienie detali odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie elementów budynku narażonych na oddziaływanie wody. Szkolenie trwało 3 godziny i zostało podzielone na dwie części. Pierwszą z nich poprowadził  Robert Krawczyk – Prezes Zarządu SWHiRB, który w swojej prezentacji przedstawił nam systemy oraz materiały, jakie służą do wykonywania izolacji balkonów, tarasów czy loggii.  W drugiej części spotkania Krzysztof Chocholski (Dyrektor handlowy 2K Serwis) poruszył tematykę izolacji podziemnych budynków.
W szkoleniu, oprócz członków naszego koła i osób zainteresowanych z naszej uczelni, uczestniczyli także studenci z Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu.

Szkolenie prowadzone przez Roberta Krawczyka - Prezesa Zarządu SWHiRB

Szkolenie prowadzone przez Roberta Krawczyka – Prezesa Zarządu SWHiRB

Dziękujemy SWHiRB oraz firmie Synpiria za przeprowadzenie szkolenia!

Opracowała Julita Dudar