Zaproszenie na Dzień Budowlańca w SGGW!

DBDnia 16.04.2015 roku w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego odbędzie się IV edycja Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Budownictwa „Dzień Budowlańca w SGGW”. Serdecznie zapraszamy wszystkich Budowlańców do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Na Dniu Budowlańca 2015 będzie można spotkać takie firmy jak Mostostal Warszawa, Peri, Pekabex, Keller, Lafarge, AbCad, Menard, GraphitStudio i wiele innych. Bogata tematyka wykładów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż prelegenci to zarówno wykonawcy, projektanci, jak i producenci materiałów budowlanych. Na koniec dnia przedstawiciel Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa opowie o strukturze instytucji oraz o tym, jak zdobyć uprawnienia po zmianach wprowadzonych w prawie. Przygotowano również wiele konkursów z wartościowymi nagrodami, takimi jak szkolenia czy programy projektowe.

Plakat DB

Nie może Was zabraknąć!

Z radością informujemy, że swoją obecnością zaszczyci nas Pani Elżbieta Janiszewska-Kuropatwa, członkini Zarządu Głównego PZITB. Wygłosi ona wykład dotyczący stosowania materiałów budowlanych dopuszczonych do obrotu.
Zachęcamy do zapoznania się z planem Konferencji, który można znaleźć na stronie internetowej: www.dzienbudowlanca.sggw.pl. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godzinie 8:30.
Do zobaczenia już w czwartek w Laboratorium Centrum Wodne przy ulicy Józefa Ciszewskiego 6!