Wycieczka do siedziby PERI

Peri_logo7 kwietnia 2015r. czterdziestu członków naszego koła miało możliwość uczestnictwa w szkoleniu technologicznym „Podstawy nowoczesnej techniki deskowań PERI”, przeprowadzonym przez PERI Polska w siedzibie firmy w Płochocinie.

Do siedziby PERI Polska dotarliśmy przed godziną 10., gdzie po pobraniu identyfikatorów, wpisaniu się na listę uczestników i krótkim poczęstunku rozpoczęliśmy szkolenie. Wykłady poprowadził dr inż. Janusz Rzepka, który w pierwszej części spotkania przedstawił nam strukturę i zasady funkcjonowanie firmy PERI. W swojej wypowiedzi opowiedział także o pracy w zawodzie i doświadczeniu, jakie zdobył przez wiele lat pracy na różnych stanowiskach. Podkreślił, żebyśmy rozwijali swoje pasje, te budowlane , ale i nie tylko, gdyż każda zdobyta wiedza jest ważna i przydatna.

Następnie, po zaopatrzeniu się w kaski i kamizelki odblaskowe, udaliśmy się do hali wystawowej, gdzie mogliśmy zapoznać się z różnymi systemami deskowań, dowiedzieć się o ich zastosowaniu i sposobach montażu, porozmawiać o jakości wykonania elementów, serwisowaniu sprzętu oraz systemach bezpieczeństwa.  Po przerwie obiadowej odbył się wykład dotyczący nowoczesnych systemów stropowych MULTIFLEX i SKYDECK, obejrzeliśmy również filmy instruktarzowe.

Uczestnicy szkolenia w hali wystawowej

Uczestnicy szkolenia w hali wystawowej

Zdjęcie grupowe w hali wystawowej

Zdjęcie grupowe w hali wystawowej

Szkolenie zakończyło się wręczeniem certyfikatów. Każdy z uczestników kursu otrzymał także zestaw materiałów edukacyjnych dotyczących produktów firmy PERI.
To szkolenie to pierwsze z cyklu szkoleń prowadzonych przez PERI Polska, w jakich uczestniczą członkowie naszego koła.

Szkolenie zakończyło się otrzymaniem certyfikatu

Szkolenie zakończyło się otrzymaniem certyfikatu

 

Serdecznie dziękujemy firmie PERI Polska i panu dr inż. Januszowi Rzepce za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.

Opracowała Julita Dudar