Nadchodzi kolejny owocny weekend dla MK PZITB WAT

pzitb_logo_NEWS_WATPo bardzo wartościowej kombinacji szkoleń przeprowadzonych w jeden weekend przez firmę Tekla Structures (link) oraz Stowarzyszeniu Wykonawców Hydroizolacji i Renowacji w Budownictwie we współpracy z firmą Synpiria (link), czas na kolejny równie ciekawy koniec tygodnia dla członków Koła Młodych PZITB WAT.

W piątek, 24.04.2015 r. o godzinie 15:30 w sali 103 Klubu WAT odbędzie się spotkanie z panią Balbiną Kacprzyk, która od wielu lat zajmuje się tematem kosztorysowania, a aktualnie jest prezesem Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych i członkiem Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Tematem przewodnim tego wydarzenia będzie „Rola kosztorysanta w procesie budowlanym”.

Z kolei dzień później, w sobotę 25.04.2015 r. o godzinie 8:30 odbędzie się spotkanie z instytucją zrzeszającą inżynierów i techników budownictwa – ICE (Institution of Civil Engineers). Dodatkowe informacje o samej instytucji dostępne są tutaj.

Lecz to nie koniec atrakcji, gdyż dokładnie o godzinie 9:00 rozpocznie się szkolenie firmy VELUX. Zakres tematyczny szkolenia obejmuje prezentację i montaż: różnego rodzaju okien, m. in. połaciowych obrotowych, uchylno-obrotowych, okien elektrycznych czy kolankowych.Na spotkaniu dowiemy się między innymi na co zwrócić uwagę wybierając okna połaciowe, jakie są zalecenia producenta odnośnie prawidłowego montażu, a także jakie są najczęściej popełniane błędy montażowe oraz w jaki sposób im zapobiegać.

Członków, którzy jeszcze nie zdecydowali się na uczestnictwo w wyżej wymienionych wydarzeniach, serdecznie zapraszamy!