Działamy na Politechnice!

pzitb_logo_NEWS-PW
Koło młodych PZITB filia przy Politechnice Warszawskiej aktywnie działa. W dniu 2.11.2015r odbyło się spotkanie koła. Nowy rok akademicki zaczynamy w większym składzie. Właśnie zakończyliśmy rekrutacje i nasze koło zyskało nowych członków. Na zebraniu zaszczycił nas swą obecnością dr inż. Tomasz Wojtkiewicz. Doktor zaoferował nam wsparcie i pomoc w realizacji tegorocznych planów z czego ogromnie się cieszymy.

­

Głównym celem spotkania było określenie harmonogramu pracy na bieżący semestr,  wdrożenie debiutantów w struktury koła oraz podpisanie przez nich deklaracji członkowskich. Jako pierwszy  głos zabrał nasz gość. Doktor Wojtkiewicz opowiedział o swojej działalności w branży budowlanej. Ponadto wskazał nam drogę do kariery inżyniera.

IMG_0701
Po przyjemnym wykładzie, nadszedł czas na podsumowanie starego semestru i wstępne określenie nowych celów. Paweł Jaczewski przedstawił nam dotychczasowe osiągnięcia koła oraz ogólne cele koła. Sprecyzowaliśmy je podczas kolejnego etapu spotkania – burza mózgów w poszczególnych sekcjach. Nasze cztery zespoły: do spraw administracyjnych, praktyk, wyjść na budowy i szkoleń  rozdysponowały  funkcje nowym członkom i ustaliły wewnętrzne harmonogramy pracy sekcji. Oprócz pracy  nad rozwojem merytorycznym rozwijamy swoje umiejętności interpersonalne podczas zajęć w grupach.

02112015831[1]Na  końcu spotkania jak wisienka na torcie program treningu umiejętności miękkich. Inż.  Darek Niemczyk  zaprezentował nam bardzo ciekawą prezentację o początkach pracy na budowie. Opowiedział nam o swojej karierze, o rynku pracy , rozmowach kwalifikacyjnych i pierwszych dniach na budowie. Po spotkaniu wzbogaciliśmy się  o nowe doświadczenia.

Mamy wiele pomysłów i planów. Żywimy nadzieje ze wszystkie uda nam się zrealizować w jak najszybszym czasie. W wirze pracy także nie zapominamy o sobie, poznajemy się, integrujemy.

Zapraszamy wszystkich do śledzenia naszego fanpage na Facebooku