Moda – było, minęło, wróciło

Moda zmienna jest, to bezsporne. Style pojawiają się, odchodzą i powtórnie wracają po kilku latach.

Siódma dekada dwudziestego wieku to, jeżeli chodzi o spodnie moda na tzw.: dzwony. Były to spodnie węższe u góry i rozszerzane na dole. Moda na nie wróciła w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Ponownie ostatnimi czasy gdzieniegdzie można zobaczyć ów krój.

W szóstej dekadzie dwudziestego wieku modne były nader opięte i nieco zbyt krótkie spodnie. Ta moda znowu była popularna w ostatnich latach. Była częścią stylu nazywanego slim, który charakteryzował się również przylegającymi marynarkami.

W latach czterdziestych zeszłego wieku modne były nader duże marynarki i wielce szerokie – na całej długości, spodnie. Wydaje się, że blisko tego nurtu były garnitury w osiemdziesiątych latach zeszłego wieku i w kolejnej dekadzie. Aczkolwiek spodnie typu jeans to w latach dziewięćdziesiątych wspomniane wyżej dzwony.

Czwarta dekada zeszłego stulecia to, w temacie fryzur męskich moda na dłuższe włosy u góry i podcięte z tyłu i z boków. Rzeczona moda wróciła powtórnie w latach dziewięćdziesiątych i ostatnio, słowem na początku lat dwudziestych naszego stulecia znów widać ten trend.

https://dantex-moda.pl

 

If you are looking for bundled golf communities in naples florida, please take a look at cypress woods. Share this on linkedin : serwis meskasprawa. Top 10 pantofi sport fete.