Edukacja domowa – czy odpowiednia dla twojego dziecka

Jesteśmy w erze informacji. Tak przyzwyczailiśmy się do informacji z prędkością światła, iż ​​dla wielu z nas perspektywa braku natychmiastowego dostępu do niezliczonej liczby faktów i liczb za jednym kliknięciem kilku przycisków jest po prostu niepokojąca. Z owego względu ma sens ale to, iż w całym świecie i na całym świecie jest sporo ludzi, którzy z całym entuzjazmem przyjmują ideę możliwości uczenia się i edukacji online.

Jednocześnie na całym świecie jest taka sama liczba ludzi, którzy desperacko próbują trzymać się tradycyjnych metod radzenia sobie z pewnymi sprawami. W rzeczywistości niektórzy ludzie nadal grają w pasjansa z talią kart do gry. Dla osób, które czują, że era informacji do takiego stopnia ich odeszła, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nauka online że nie być najlepszą dostępną opcją dla Ciebie.

Wejdź: korepetycje język polski

Poniżej znajdziesz kilka pytań, które mogą ułatwić ci określić, albo naprawdę skorzystasz, biorąc udział w niektórych z wielu kursów online oferowanych w dzisiejszej dobie uczenia się.

1) Czy jesteś zdyscyplinowany? Może się to wydawać niewinnym pytaniem, albowiem wszyscy chcielibyśmy myśleć, iż do takiego stopnia jesteśmy zdyscyplinowani. Problem polega na tym, iż kiedy siedzisz za kierownicą dla własnej edukacji, musisz posiadać nieco wysoce niż niewielki stopień dyscypliny. Musisz być w stanie dotrzymać terminów, zdać testy i czuć się odpowiedzialnym za faktyczne poznanie informacji, których potrzebujesz, żeby zdać kurs. Nie wolno winić nikogo oprócz siebie samego, jeżeli nie radzisz sobie dobrze na zajęciach online, a niektórzy ludzie po prostu nie lubią być na miejscu kierowcy, jeśli chodzi o motywowanie i tempo uczenia się.

2) Jak daleko się uczysz? Wszyscy mamy różne metody uczenia się, dla których przechowujemy informacje lepiej niż inni. Kursy online wymagają intensywnego czytania. Jeżeli masz trudności z zatrzymaniem przeczytanych informacji, być że będziesz musiał znaleźć alternatywną metodę nauki lub poszukać rozwiązań z pomocą instruktora kursu, zanim przejdziesz dalej w środowisku do nauki online.

3) Lub naprawdę pragniesz odnieść sukces? Odpowiedź na to zagadnienie jest wyjątkowo istotna przy określaniu, czy nauka online jest w Twoim najlepszym interesie. Istnieje dużo ścieżek, którymi możesz podążać, żeby uzyskać pożądane wykształcenie i stopień. To nie jest ścieżka mas, przynajmniej na razie. Ten sposób uczenia się, bardziej niż wszelki inny, jest skłonny do rezygnacji z względu apatii. Jeżeli nie jesteś zdeterminowany, żeby wykonywać zadania, studiować notatki i tak uczyć się materiału, jaki jest Ciż prezentowany, to właściwie nie musisz tracić czasu ani czasu instruktora na ciągłe wymyślanie wymówek. Kursy online odbywają się w pełnej ilości we swym tempie, ale masz ograniczoną liczbę czasu na naukę materiału, nim będziesz musiał przejść dalej. Nauczyciel jest odpowiedzialny za dostarczenie Ci informacji oraz materiałów, ale Ty jesteś dostępny za wszystko, co dzieje się z tego momentu. Albo jesteś zdecydowany na tę odpowiedzialność?

Niezależnie od tego, lub jesteś pierwszym studentem, czy też profesjonalistą, który wraca do szkoły po długiej nieobecności, nauka online może otworzyć nowe alternatywie dla przyjemności z nauki. Musisz chcieć przejść przez te drzwi i zabrać przedstawione ci informacje, aby odnieść sukces. Mam szczerą nadzieję, iż każdy, kto to czyta, dokładnie rozważy, albo brak struktury, którą zapewnia wiele kursów online, będzie sprzyjał Twoim konkretnym potrzebom edukacyjnym i edukacyjnym przed podjęciem decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ibis landing bundled golf community in lehigh acres florida. Share this on pinterest : biżuteria stalowa – fantastyczny prezent dla bliskiej osoby. Top 10 pantofi sport fete.