W jaki sposób mówić o sobie jako o projektancie mody

Jestem też nader podekscytowany, ażeby mieć możliwość pracy z marką jak Dapper (który robi wielki bramkarz od ponad dekady). Mamy najnowszy, największy, wszechstronny zespół projektowy w San Francisco, jaki jest sercem tego. Będę na miejscu w Los Angeles i w Nowym Jorku z otoczeniem projektantów i ilustratorów.

Jestem projektantem i uwielbiam być projektantem; Myślę, iż tak ładnie się jest się mówić o projekcie. Uwielbiam pomysł współpracy z projektantami i markami … to niewątpliwie kreatywny proces.


https://www.jestmodnie.pl


Uwielbiam pomysł bycia siłą twórczą, myślę, że istnieje zatem nadzwyczaj znaczące dla każdego procesu twórczego, by stworzyć własne pomysły, ponieważ daje ci szansę zobaczyć i usłyszeć, co więc jest niewątpliwie kreatywne. Uwielbiam, iż pracuję z ludźmi, którzy są perspektywę kreatywną, która sprawia, iż czujesz się zainspirowany.


https://modnyblog.pl


Jestem bardzo optymistycznym facetem. Jestem miłośnikiem sztuki, która uważa, iż jest miejsce na wszystkie kreatywne typy na tym świecie. Dlatego jestem super pasjonatem mody i robi fajne rzeczy, i jestem dziewczyną, która myśli o upoważnienie kobiet. Uwielbiam wszystkich kreatywnych ludzi na tym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *