Tag Archives: marketing

O reklamie w komunikacji miejskiej

Reklamy naklejana na tyły autobusów (tzw. reklamy busback), są dosyć powszechną metodą reklamowania się w sposób, który daje dosyć realną szanse na to, iż ludzie to zauważą. Większość autobusów nie z rzadka przemierza chociaż na jakiś czas ruchliwe tereny miasta, co daje właśnie szansę, iż spora ilość potencjalnych klientów jadących do pracy nas dostrzeże.

Marketing, który używa komunikację miejską jako sposób na reklamę nie jest niczym nowym. Zazwyczaj przywdziewa to formę naklejania ogromnych naklejek zawierających reklamę na sam pojazd komunikacji miejskiej bezpośrednio. Widok takiego autobusu, czy tramwaju nie będzie czymś dziwnym przy normalnym wybraniu się na miasto ponieważ ludzie realnie wybierają taki typ reklamy.

Transport publiczny taki jak autobusy jest jedną z typowych rzeczy, które kojarzą nam się z centrum miasta. Wielu z nas jej używa lub używało w przeszłości. Jest znana i dobrze dostrzegalna więc nie jest czymś dziwnym, iż ludzie decydują się na taki wybór jeżeli chodzi o reklamę w postaci ogromnych naklejek na pojeździe.

Tramwaje są już standardem jeżeli chodzi o miejski widok. Są dobrze widoczne w ruchu miejskim, a do tego kierowcy samochodów muszą zawsze zachować przy nich szczególną ostrożność w przypadku przecinania się torów w regularną jezdnią. Fakt, że są widoczne przez prawie, że każdego, a zazwyczaj widzimy je w bardziej zaludnionych częściach miasta, co powoduje, iż chętnie mogą być wybierane jako sposób na reklamę (tramwaje reklama).

Gadżety reklamowe Warszawa – pomoc w biznesie

Warszawa to rozwijające się miasto, ma też wielu ludzi. Dla biznesu zawsze pojawiają się nowe możliwości, więc rozsądnie byłoby wykorzystać wszystko, co ma do zaoferowania marketing, nawet najbardziej oczywiste lub najmniej zauważalne opcje. Ze względu na wszystkie korzyści, jakie zapewnia, warto wiedzieć, że marketing był jednym z najważniejszych działów w każdej firmie. Twoja firma może wykorzystać ten dział i jego wizerunek do promowania pozytywnego wizerunku.

 

 

Gadżety reklamowe Warszawa

W jaki sposób mówić o sobie jako o projektancie mody

Jestem też nader podekscytowany, ażeby mieć możliwość pracy z marką jak Dapper (który robi wielki bramkarz od ponad dekady). Mamy najnowszy, największy, wszechstronny zespół projektowy w San Francisco, jaki jest sercem tego. Będę na miejscu w Los Angeles i w Nowym Jorku z otoczeniem projektantów i ilustratorów.