Tag Archives: moda

Kupno torebki damskiej przez Internet

5 rzeczy, na które powinnaś zwrócić uwagę wybierając torbę

1. Materiał – czy torba jest wykonana ze skóry lub tkaniny?
2. Rozmiar – ustal, jaki rozmiar najlepiej pasuje do Twoich potrzeb
3. Design – czy torebka jest w twoim stylu
4. Marka – czy marka ma dobrą reputację i historię obsługi klienta
5. Cena – czy jest współmierna do jakości produktu

Moda – było, minęło, wróciło

Moda zmienna jest, to bezsporne. Style pojawiają się, odchodzą i powtórnie wracają po kilku latach.

Siódma dekada dwudziestego wieku to, jeżeli chodzi o spodnie moda na tzw.: dzwony. Były to spodnie węższe u góry i rozszerzane na dole. Moda na nie wróciła w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Ponownie ostatnimi czasy gdzieniegdzie można zobaczyć ów krój.

W szóstej dekadzie dwudziestego wieku modne były nader opięte i nieco zbyt krótkie spodnie. Ta moda znowu była popularna w ostatnich latach. Była częścią stylu nazywanego slim, który charakteryzował się również przylegającymi marynarkami.

W latach czterdziestych zeszłego wieku modne były nader duże marynarki i wielce szerokie – na całej długości, spodnie. Wydaje się, że blisko tego nurtu były garnitury w osiemdziesiątych latach zeszłego wieku i w kolejnej dekadzie. Aczkolwiek spodnie typu jeans to w latach dziewięćdziesiątych wspomniane wyżej dzwony.

Czwarta dekada zeszłego stulecia to, w temacie fryzur męskich moda na dłuższe włosy u góry i podcięte z tyłu i z boków. Rzeczona moda wróciła powtórnie w latach dziewięćdziesiątych i ostatnio, słowem na początku lat dwudziestych naszego stulecia znów widać ten trend.

https://dantex-moda.pl

 

Moda, która odeszła za jakiś czas wróci

Moda zmienna jest, to jasne. Fasony pojawiają się, znikają i ponownie powracają po paru latach.

Dekada lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia to, w kwestii spodni moda na tzw.: dzwony. Były to spodnie węższe u góry i rozszerzane na dole. Moda na dzwony wróciła w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Znowu ostatnio gdzieniegdzie można zobaczyć ów styl.

W latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku popularne były nader opięte i trochę za krótkie spodnie. Ta moda znowu była popularna w ostatnich latach. Była częścią stylu tytułowanego slim, charakteryzującego się również obcisłymi marynarkami.

W czwartej dekadzie zeszłego stulecia modne były bardzo obszerne marynarki i wielce obfite – na całej długości, spodnie. Wydaje się, że blisko tego trendu były garnitury w latach osiemdziesiątych zeszłego wieku i w kolejnej dekadzie. Natomiast spodnie jeansowe to w latach dziewięćdziesiątych nadmienione wyżej dzwony.

Lata czterdzieste ubiegłego stulecia to, w temacie fryzur męskich moda na dłuższe włosy u góry i podcięte z tyłu i z boków. Rzeczona tendencja wróciła ponownie w latach dziewięćdziesiątych i niedawno, czyli na początku lat dwudziestych dwudziestego pierwszego wieku znów widać ten styl.

 

https://litfashion.pl